Reklamı Geç
DELTA ALFA RAMAZAN BAYRAMI İLANI
Bugün 25 Mayıs 2020 Pazartesi
Merttürk:“erbakanca Bir Duruş”dedi
“MHP SİYASİ RANT PEŞİNDE”
 MerttÜrk:“erbakanca Bir DuruŔdedi
Oy : 2-Puan : 8
+ -

MERTTÜRK:“ERBAKANCA BİR DURUŞ”DEDİ

“MHP SİYASİ RANT PEŞİNDE”

*MHP Ak Parti’nin doğrularına ortak oluyor, yanlışlarına ortak olmuyor.

Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, “genel siyasette büyük bir boşluk olduğunu” dile getirerek yerelde ve genelde yaşanan bir çok soruna dikkat çekerek “her soruna karşı bir çözüm önerileri” olduğunu dile getirerek “Erbakanca bir duruş”a dikkat çekti. İl Başkanı Merttürk: “MHP, siyasi rant peşinde” diyerek yeni bir tartışmanın kapılarını araladı.

YRP Düzce İl başkanı Merttürk:”Yerelde en büyük sorun hava kirliliği, bununla ilgili çözüm önerilerimiz var” diyerek ilin her sorununa vakıf olduklarını dile getirdi.

İl Teşkilatı ve çevre ilçe başkanlarının da katıldığı kahvaltılı programda gazetecilere açıklamada bulunan Yeniden Refah Partisi (YRP)Düzce İl başkanı Nezir Merttürk, genel ve yerel konulara karşı “Erbakanca bir duruş” sergilediklerini belirterek “Suriye’nin güneyinde hiçbir savaş olmamasına rağmen kuzeyinde yaşanan bir savaşın ülkenin tamamında yaşanıyormuş gibi mesaj verildiğini” dile getirerek Y.RP Genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın görüş ve düşüncelerinin dikkate alınmasını istedi.

DÜZCE’DE “HAVA KİRLİLİĞİ” ve “YHT”

Düzce’de hava kirliliğinin uzun yıllardan beri sorun olarak durduğunu bununla ilgili ciddi bir çözüm sunulmadığını dile getiren YRP İl Başkanı Merttürk, “Hava koridoru” oluşturmak ve bu alanı yeşillendirmek konusunda yapılan bilimsel çalışmaların Düzce’de uygulanması gerektiğini söyledi.

“İTTİFAKIMIZ MİLLETİMİZLE”

Bir gazetecinin “siyasi anlamdaki ittifaka bakışınız ve partinizin ittifak konusundaki yaklaşımı nedir” şeklindeki sorusu üzerine YRP Düzce İl başkanı Nezir Merttürk:”Bizim ittifakımız milletimizledir, bu böyle devam edecektir. Ak Parti’yle MHP ittifak halindeler ancak ‘koalisyon’ gibi tavır sergiliyorlar, koalisyon halinde gibi davranıyorlar. MHP Ak

Parti’nin doğrularına ortak oluyor, yanlışlarına ortak olmuyor, yanlışlarında sessiz kalıyor. Ak Parti’nin yanlışlarında MHP’nin de payı olduğunu düşünüyorum.” diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.