Bugün 24 Şubat 2020 Pazartesi
Düzce Tso “dünyaya Açiliyor”
TSO’DA ULUSLARARASI PROJE AÇILIŞ TOPLANTISI
 DÜzce Tso “dÜnyaya AÇiliyor”
Oy : 0-Puan : 0
+ -

TSO’DA ULUSLARARASI PROJE AÇILIŞ TOPLANTISI

Düzce Üniversitesi ile TSO işbirliği dahilinde yürütülen Erasmus + Programı kapsamındaki “VOCATIONAL-WEB-LEAP: An Open Source e-Learning Platform for Training Vocational Students, Apprentices and Graduates on Web Design and Development” (Mesleki eğitim öğrencileri, stajyerler ve öğrenciler için açık kaynak kodlu web dizaynı geliştirilmesi için E öğrenme platformu)adlı projenin açılış toplantısı FB Topuk Yaylası Serkan Acar tesislerinde gerçekleştirildi.

Yunanistan, Romanya, Makedonya ve İspanya’dan gelen proje ortağı kurumların temsilcilerin katıldığı toplantı, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in açılış konuşması ile başladı.

Tuncay Şahin, Düzce Üniversitesi ile sürdürülmekte olan işbirliklerinin bugüne kadar olan en üst seviyeye ulaştığını, Düzce Üniversitesi ile birçok projede olduğu gibi bu projede de beraber olduklarını, projede Avrupa’dan ortaklarımızla da bir arada olmaktan çok memnun olduklarını belirterek başka projelerde de birlikte olmayı umduklarını söyledi.

Açılış toplantısında, Düzce Tanıtım filmi gösterildikten sonra, sırasıyla Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve proje ortağı diğer kurumların sunumları ile devam etti. Sunumlardan sonra, toplamda 3 yıl sürecek olan projenin değerlendirilmesi yapıldı ve teknik konular ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.