Bugün 24 Şubat 2020 Pazartesi
“yht’yi Destekliyoruz”
“GAZETECİLER ve KENT KONSEYİ” BİRLİKTE
  “yht’yi Destekliyoruz”
Oy : 2-Puan : 5
+ -
 İstanbul-Ankara arasındaki Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının Bolu, Düzce,Sakarya ve Kocaeli başta olmak üzere toplam altı ili aşarak geçmesi gerektiği yönünde başlatılan  kampanyalara destek bir çığ gibi büyüyor.

 2019’un son günü Gazeteciler ve Düzce Kent konseyi birlikte hareket ederek “imza kampanyası” başlattı.Cemiyet Başkanı Tayhan ve Kent Konseyi Başkanı Dilber “Bilimin gösterdiği yol için desteğimiz sürecek” dediler.

 GAZETECİLER CEMİYETİ ve KENT KONSEYİ BİRLİKTE 
2019’un son günü Düzce Krem Park AVM’de yılbaşı alışverişi ile gelen yoğun insan trafiğini dikkate alan “Kent Konseyi Kadın Meclisi ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti tarafından açılan stantda  kurulan masada” imza kampanyası başlatıldı.
AVM girişinde açılan imza kampanyasında oluşturulan masada Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Erol Tayhan ile Düzce Kent Konseyi Başkanı Av. Ali Dilber ve Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür  başta olmak üzere Kadın Meclisi Üyeleri ve gazeteciler birlikte hareket ederek, YHT’nin bölgeye katkısı anlatılarak imza kampanyasına destek çıkmaları istendi.
TAYHAN ve DİLBER: “BU HAT BİLİMİN DESTEKLEDİĞİ HAT”
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ve Düzce Kent Konseyi Başkanı Av. Ali Dilber “Yüksek Hızlı Tren Hattının altı ili kapsayarak Kocaeli, Sakarya Hendek,Düzce Kaynaşlı, Bolu Gerede hattından geçmesi hem ilmi hem ekonomik olarak en mantıklı ve en ekonomik güzergah olduğu Japon ve Türk Bilim insanları tarafından kabul edilmiştir. Nüfusun en yoğun olduğu bu hattan geçmesi de YHT’nin yapım maliyetini de karşılayacağı ispatlanmıştır. Bu yüzden zaman geçirmeden bu hattın planlanarak  zaman geçirmeden uygulamaya konulmasını destekliyoruz. Bu hat bilimin desteklediği ve önerdiği bir
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.