Reklamı Geç
ilan kurumu 2
Bugün 05 Nisan 2020 Pazar
İki Tarihçinin Düğününde “tarih Canlandi”
İKİ TARİHÇİNİN DÜĞÜNÜNDE “TARİH CANLANDI”
 Ä°ki TarihÇinin DÜğÜnÜnde  “tarih Canlandi”
Oy : 4-Puan : 10
+ -
  

NİDA NALÇACI -FATİH BAŞ “EVLENDİ”
*Gelinle damat  düğüne tarihi araçla geldi.  
Gelinde damat da tarihçi olunca gelin alma aracı da tarihi araçla gerçekleşti. Nikah İst. Üsküdar Nikah Sarayı’nda (8 Aralık. 2019); Düğünde ( 14. Aralık. 2019) Cumartesi günü Kayseri Mahall balo ve Kongre Salonu’nda muhteşem bir düğünle gerçekleşti.Düğünde geleneksel Kuzey Kafkas (Adıge) oyunları salonu inletirken; gecede Bolu oyunları da sergilendi.   

NİKAH İSTANBUL’DA , DÜĞÜN KAYSERİ’DE..

Bolu’nun ünlü iş insanlarından Narven Termal’in ortaklarından Uluslar arası “Nalçacılar Transport”un Yönetim Kurulu Başkanı Yeniçağa’lı İş İnsanı, Yeniçağa Belediye Meclis Üyesi Şerafettin-Nesrin NALÇACI çiftinin biricik kızları Bilkent Üniversitesi’nde Tarih Doktorasını yapan Nida Nebahat Nalçacı; Kayseri eşrafından Aliye-Recep(Merhum) Baş’ın evlatları Gazi Üniversitesi’nde doktorasını yapan, Milli Savunma Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih BAŞ’la  muhteşem bir nikah ve düğün merasimi ile dünya evine girdi. 

İki tarihçinin evlenme merasimi tarihe tanıklık etti. Nikah için 14 Plaka tarihi nostalji bir taksiyle Üsküdar Nikah Salonu’na gelen çift, düğün için de Kayseri’de evden MAHALL Balo ve Kongre Merkezi’ne yine bir başka tarihi nostaljik 35 plakalı bir başka otomobille geldiler

İstanbul Üsküdar’da nikah işlemleri yapılan çiftin düğünü Kayseri’de seçkin davetli gurubunu da katılımı ile Mahall kongre merkezi’nde gerçekleşti. Kuzey Kafkas Halk Dansları (Adıge) Oyunun salonu inlettiği düğünde davetliler gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Seçkin menü ikramının tadıldığı düğüne Bolu’nun Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar,  Çevre ve Şehircilik eski Bakanı, Tuzla eski Belediye Başkanı İdris Güllüce, Düzce Gazeteciler  Cemiyeti Başkanı, Merkez TV Program Yapımcısı Erol Tayhan  başta olmak üzere Bolu, Düzce, Yeniçağa, Kayseri , Ankara ve İstanbul’dan, özellikle gelin Nida Nalçacı ve Damat Fatih Baş’ın üniversite çevresi ile, akraba eş ve dostları hazır bulundu. Kayseri Mahall’deki  Adıge ve Kuzey Kafkas Oyunlarına gelin ve damadın eşlik etmesi ayakta alkışlandı. İş İnsanı gelin Babası Şerafettin Nalçacı da kızıyla dans ederek düğüne bir başka renk kattı.
(Objektif ailesi olarak Nida-Fatih çiftini tebrik ediyor. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz)

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.