Reklamı Geç
Pakmaya
Bugün 06 Ağustos 2020 Perşembe
Kiş Tedbirler Masaya Yatirildi
2019-2020 Yılı Kış Tedbirleri Koordinasyon toplantısı Vali Dr. Zülkif Dağlı ve Bolu Valisi Ahmet Ümit Başkanlığında, Afad toplantı salonunda yapıldı.
 KiÅ Tedbirler Masaya Yatirildi
Oy : 7-Puan : 10
+ -

Vali Dr. Zülkif Dağlı ve Bolu Valisi Ahmet Ümit Başkanlığında, Karayolları Genel Müdürü  Abdulkadir Uraloğlu'nun da katılımıyla. AFAD Toplantı Salonunda "Bolu - Düzce Valilikleri 2019 - 2020 Kış Tedbirleri Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildi.

Toplantıya Kaymakamlar ve diğer kurum müdürleri katıldı. Merkez, ilçe ve köylerde kış mevsiminde toplumsal hayatı olumsuz yönde etkileyebilecek yoğun kar yağışına ve doğal afetlere karşı yürütülecek çalışmaları ile kurumlar arasında koordinasyonu belirlemek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda;  il sınırları içerisinde trafik güvenliğine yönelik olumsuzluklar, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, yerleşim yerlerinde alınacak tedbirler, denetimde görevli personel ve ekip araçlarının yapacağı iş ve işlemler, karayolu işaretlemeleri, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerinin ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından titizlikle takip edilmesi ve uygulamada herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi, kış mevsimi süresince alınması gereken bütün tedbirlerin planlanması ile ilgili konular görüşüldü. 

Resim

Resim

Resim

Resim

 

 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.