Reklamı Geç
Pakmaya
Bugün 06 Ağustos 2020 Perşembe
Milli Sporcular “naim” Filmini İzledi
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında
 Milli Sporcular “naim” Filmini Ä°zledi
Oy : 8-Puan : 18
+ -
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyon kapsamında Düzce ili milli sporcuları, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu edinen ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini izledi. 

Yakın zaman önce aramızdan ayrılan Naim Süleymanoğlu'nun başarılarla dolu hayat hikayesini ilk yıllardan beri anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi için Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü anlamlı bir organizasyona imza attı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini 100 milli sporcu beyaz perdede ücretsiz izledi. Filmden oldukça etkilendiğini belirten milli sporcular gözyaşlarına hakim olamadı.

Krempark AVM Moonlight Cinema Club’te gerçekleştirilen etkinlikte Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmini milli sporcular ve antrenörle birlikte izledi.

Organizasyon amacını anlatan Gençlik ve Spor İl Müdür İsa Yazıcı; “Naim Süleymanoğlu Dünyanın ve ülkemizin en iyi sporcularından biri. Onun Türk gençliğine özellikle sporculara örnek olması adına onun hayat hikayesi çocuklarımız tarafından izlenmesini çok arzu ediyorduk. Film sayesinde bu imkanı çocuklarımızla buluşturduk. Başta halter sporcularımız olmak üzere diğer bütün branşlardan çocuklarımız var. Çocuklarımızın hedefleri, idealleri var. Bu anlamda çocuklarımızın Naim Süleymanoğlu’na örnek olması noktasında böyle organizasyon düzenledik. Çocuklarımızın film sonrası olumlu geri dönüşleri ise bizleri mutlu etti” dedi.

FOTOĞRAFLAR
     
Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.