Reklamı Geç
Pakmaya
Bugün 06 Ağustos 2020 Perşembe
“dülife “ Geliyor
MÜSİAD’LI 55 Girişimci Seri Üretim Yapacak
 “dÜlife “ Geliyor
Oy : 0-Puan : 0
+ -

Düzce Üniversitesi tarafından geliştirilen “Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Alternatif Tıp ürünleri”nin satış ve pazarlamasını yapmak, seri üretim yaparak bölgeye istihdam ve katma değer kazandırmak amacıyla Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Üyelerinden oluşan 55 kişilik grup DULİFE Yatırım A.Ş adlı yeni bir şirket kurarak bir ilke imza attı.

Düzce’de ortak yatırımcılık kültürünü geliştirmek, işlevsel ve kapsamı geniş yatırımlara ön ayak olmak, Düzce Üniversitesi tarafından yıllardan bu yana Ar-Ge çalışmaları yapılan ve markalaştırılan ürünlerin daha geniş kitlelerle buluşturulmasını sağlamak üzere harekete geçen Düzce MÜSİAD Yönetimi, 55 kişilik bir grupla Dulife Yatırım’ı hayata geçirdi. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen şirket kuruluşu sırasında Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de hazır bulundu. Dulife Yatırım’ın paydaşlarına ve Düzce’ye hayırlı olmasını dileyen Şahin, şirketin ilk yatırımını Düzce Üniversitesi ve Dulife ürünleri üzerine yapacak olmasının da kendilerini hayli memnun ettiğini ifade etti.

Dulife Yatırımım Düzce Üniversitesi tarafından Ar-Ge çalışmaların tamamlanan, satışa ve üretime hazır ürünleri seri üretim yaparak geniş kitlelerle buluşturacak.

Bu sayede hem Düzce’ye hem de bölgemize önemli katma değer katacak oluşumun, Düzce’nin tanıtımına da katkı sağlaması bekleniyor.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.