Reklamı Geç
Pakmaya
Bugün 06 Ağustos 2020 Perşembe
Üniversite Ve Şehrin Yöneticileri Birarada
Düzce Üniversitesi Öğrenci işleri Daire Başkanlığı ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 3. Uluslararası Öğrenci Çalıştayı'nda, Düzce Üniversitesi yönetimi ve şehrin yöneticileri yabancı uyruklu öğrencilerin istek ve önerilerini dinledi.
 Üniversite Ve Åehrin YÖneticileri Birarada
Oy : 1-Puan : 2
+ -
Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen çalıştaya; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Okan Özkasap, Düzce Valiliği Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Musa Zeki, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Necmi Köröğlu, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Çağran, İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yurt Müdürü Coşkun Zabunoğlu ve Düzce Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Reşat Ekinci katıldı.
Düzce Üniversitesi yöneticileri ve Düzce’nin idaresinde söz sahibi olan yöneticilerle bir araya gelen yabancı uyruklu öğrenciler, istek ve önerilerini, merak ettikleri diğer konuları doğrudan ilgili kişilere aktarma şansı buldu.
Düzce Valiliği Kardeşlik Akrabalık ve Dayanışma İletişim Merkezi (KADİM) ve Uluslararası Öğrenci Derneği’nin de katıldığı çalıştayda, yabancı uyruklu öğrencilerin üniversite yaşamını kolaylaştırma, şehre ve ülkeye uyumlarını artırma adına değerlendirmelerde bulunularak, yapılacak çalışmalara ilişkin planlamalar paylaşıldı.
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.