Bugün 06 Temmuz 2020 Pazartesi
.seç Sigorta’dan Şükrü Sert, Myo’da Konferans Verdi “özel Sigorta”yi Anlatti
Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Özel Sektör Sigortacılık Türleri ve Özel Sigortacılık Mesleğinin Geleceği” konulu konferansta SEÇ Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Şükrü Sert Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.
 .seÇ Sigorta’dan ÅÜkrÜ Sert, Myo’da Konferans Verdi  “Özel Sigorta”yi Anlatti
Oy : 4-Puan : 12
+ -

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği “Özel Sektör Sigortacılık Türleri ve Özel Sigortacılık Mesleğinin Geleceği” konulu konferansta SEÇ Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Şükrü Sert Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansın açılışında konuşan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu, özel sigorta sektörünün hem ekonomide, hem de istihdam oluşturmada önemli bir alan olduğunu belirterek, bu bağlamda özel sektör firma yetkilileri ile iş birliği kapsamında konferansı düzenlediklerini ifade etti.

Programın davetli konuşmacısı SEÇ Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Şükrü Sert ise, özel sektör sigortacılığının temel ilkesinin dürüstlük ve güven olduğunu belirterek sözlerine başladı. En fazla tercih edilen sigorta türlerinin halk arasında trafik sigortası olarak bilinen karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası ve araç kasko sigortası olduğunu ifade eden Şükrü Sert, yangın sigortası, ferdi kaza sigortası, sağlık sigortasının da tercih edildiğini söyledi.

Kamu kurumlarında veya özel sektörde çalışma konusunun ise, dünyaya bakış ve hayat felsefesi ile yakından ilgili olduğunu dile getiren Şükrü SERT; memurluğun iş garantisi, düzenli maaş ve standart iş imkanı verdiğini; özel sektör sigortacılığın ise başarılı ve gayretli çalışanlara maddi gelir düzeyi ve kariyer açısından beklentilerin üzerinde fırsatlar sunduğunu dile getirdi.Sigortacılık sektörünün daha da gelişerek ülkemizin refah seviyesinin yükselmesine katkı sunacağını hatırlatan Sert, öğrencilerin sorularını da cevaplandırdı.

Konferansın sonunda, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu, Seç Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Şükrü Sert’e teşekkür belgesi takdim etti.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.