Reklamı Geç
DELTA ALFA RAMAZAN BAYRAMI İLANI
Bugün 25 Mayıs 2020 Pazartesi
Tgf 60. Başkanlar Konseyi İstanbul’da Toplaniyor
Türkiye Gazeteciler Federasyonu 60. Başkanlar konseyi 8-10 Kasım tarihlerinde İstanbul’da toplanacak.Toplantıya Düzce’yi temsilen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanlar Konseyi üyesi, Merkez Denetleme Kurulu Üyesi “Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan” katılarak gazeteciliğin içinde bulunduğu sorunları dile getirecek.
 Tgf 60. BaÅkanlar Konseyi Ä°stanbul’da Toplaniyor
Oy : 7-Puan : 21
+ -
İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğindeki TGF Başkanlar konseyine Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından 100'ün üzerinde gazeteci ve Cemiyet başkanları katılacak.
Toplantıda 3 gün boyunca yerel medyanın sorunları ele alınacak ve gazetecilere yönelik ‘Dijital Medya’ konulu bir de panel gerçekleştirilecek.
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde anma törenine de katılacak olan TGF heyeti ayrıca İstanbul’un tarihi yerlerini gezme fırsatı bulacak.
YEREL MEDYANIN SORUNLARI ELE ALINACAK
İstanbul’da yapılacak konsey toplantısının büyük önem arz ettiğini dile getiren TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca toplantıya ilişkin şunları söyledi.
“ Toplantıda üç gün boyunca yerel medyanın içinde bulunduğu sıkıntılar ele alınacak. Kapanmakla yüz yüze gelmiş gazetelerin sorunları, hala yasalaştırılamamış internet medyası ve basın sektörü içerisinde çalışan binlerce gazeteci fikir işçisinin zorluklarla mücadelesi tartışılacak ve çözüm önerileri paylaşılacak. Bu açıdan İstanbul’daki başkanlar konseyini çok önemsiyoruz. Ev sahipliğini yapacak olan İstanbul Avrasya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oğuzhan Bayrak ve yönetimine, organizasyona katkılarından dolayı Alpi Diş Hastanesi sahibi Murat Şahin’e teşekkür ediyorum.”
DİJİTAL MEDYA PANELİ
Program dahilinde gerçekleştirilecek panelde ‘Dijital Medya’ konusu ele alınacak. Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Aysel Çetinkaya gazetecilere dijital medyanın önemini anlatılacak.
PROTOKOL ZİYARETLERİ YAPILACAK
60. İstanbul Başkanlar konseyi kapsamında TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleri Tuzla Belediye başkanı Şadi Yazıcı ve Pendik Belediye başkanı Ahmet Cin’i ziyaret edecek. 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüsnü OVALI Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.