Reklamı Geç
Bugün 22 Ocak 2020 Çarşamba
“şampiyon” Bebekler Yarişti
“ŞAMPİYON” BEBEKLER YARIŞTI
 “Åampiyon” Bebekler YariÅti
Oy : 0-Puan : 0
+ -

BEBEKLER SAKİN; ANNE-BABALAR HEYECANLANDI

Düzce Özel Çağsu Hastanesi tarafından her yıl yapılmakta olan geleneksel “Şampiyon Bebekler “yarışması büyük bir heyecana sahne oldu. Düzce Krempark’ta yapılan yarışmada bebeklerden daha çok anne ve babaların heyecan duydukları gözlenirken 90 bebek yaş guruplarına ayrılarak sistemli olarak yarıştı.Yarışmada dereceye giren bebekler yarış sonrası ödüllendirildi.

Düzce Kent Park’ta yapılan “Şampiyon Bebekler” yarışmasını organize eden Düzce Özel Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, çocukların bu tür yarışmalarla sosyalleşmelerinin de sağlandığını belerterek “Düzce Özel Çağsu Hastanesi olarak bu tür etkinliklere devam edilecektir” dedi.

İSMAİL ALTIN-ÖZEL DÜZCE ÇAĞSU HAST. MÜD.

Düzce Özel Çağsu Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Rıfak Can Öztürk’te hastane olarak bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirterek “önemli olan birinci olmak değil bu tür organizasyonlarla sosyalleşmeyi sağlamak” dedi.

DR. RIFAT CAN ÖZTÜRK-Çocuk Sağl. Ve Hast. Uzm.

Yarışma sonunda 1. Senem Yağız İntepe olurken; Derinnaz Atasoy ikinci, Mert Alsat Ergün’de üçüncü olarak ödüle layık görüldüler.

Birinci olan bebek Yağız İntepe’nin annesi Senem Bayrak İntepe Merkez Tv’ye yaptığı açıklamada öncelikle Özel Düzce Çağsu Hastanesi’ne ve Dr. Rıfat Can Öztürk’e teşekkür ederek “Böyle bir organizasyonla hem eğlendik hem çocuklarımızı eğlendirdik. Bu sayede dostluklar arkadaşlıklar artmış oldu. Toplum olarak bu tür etkinliklere ihtiyacımız var.” dedi:

SENEM BAYRAK İNTEPE

Yarışma sonrası ilk üçe giren bebekler ödüllendirildi. Ödül töreninde Özel Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Rıfat Can Öztürk, Düzce Krempark Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sinem Yanar ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi

Hakla İlişkiler Müdürü Merve Konak başta olmak üzere yarışmaya katılan bebeklerin anne babaları ve çok sayıda izleyici hazır bulundu.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol TAYHAN Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.