Reklamı Geç
Bugün 22 Ocak 2020 Çarşamba
Kaya, Chp Akçakoca İlçe Başkanliğina Talip
AHMET KAYA CHP İLÇE BAŞKANLIĞI İÇİN BENDE VARIM DEDİ
 Kaya, Chp AkÇakoca Ä°lÇe BaÅkanliğina Talip
Oy : 0-Puan : 0
+ -

*KAYA:“CHP İKTİDAR PARTİSİ KONUMUNDA”

İş insanı Ahmet Kaya, CHP Akçakoca İlçe Başkanlığına talip olduğunu açıkladı. Kaya, adaylık sürecini ve hedeflerini Akçakoca’da düzenlediği basın toplantısında açıkladı.

Bu zamana kadar “ortak bir liste çıkar” diye beklediğini ancak bunun sonuçsuz kalması üzerine büyükleriyle de konuşarak görüşerek aday olmaya karar verdiğini belirten Ahmet Kaya, adaylık açıklamasını, ailesini de yanına alarak kızı oğlu ve eşiyle birlikte yaptı:

“BİR MADENCİNİN OĞLU OLARAK ADAYIM”

CHP’deki fırsat eşitliğinin aday olmasında etkili olduğunu kaydeden Kaya, Ortadoğu’da yaşanan fırsat eşitsizliğinin kaos ve kargaşa getirdiğini, mutsuzluk getirdiğini hatırlatarak ,Akçakoca’yı kadınların mutlu olduğu bir kent haline getirecek çalışma içinde olacağını söyledi.

Kaya:“Kadınları mutlu olmayan bir şehrin mutlu olma şansı yoktur. Ortadoğu’nun mutsuzluğu da bununla ilgilidir. Akçakoca mutlu kentler arasında yer alacaktır. O yüzden yönetimi oluştururken kadınların ağırlıkta yer alacağı bir liste düşünüyorum” diyerek Akçakoca’nın içinde bulunduğu ortamı ve ekonomik durumu ve bu sıkıntıdan kurtulma formülleri hakkında da değerlendirmede bulundu.

“AKÇAKOCA, KÜLTÜRÜ YÜKSEK BİR ŞEHİR”

Akçakoca’nın kültürü yüksek bir şehir olduğunu hatırlatarak konuşmasını sürdüren CHP Akçakoca İlçe Başkan Adayı Ahmet Kaya, Akçakoca ekonomisinin artılarını da dile getirerek oluşturduğu listeyle entegre olarak ilçeyi mutlu şehirler arasına alacak yöntem ve projeler içinde çalışacaklarını söyledi.

AKÇAKOCA’DA “YÖNETİM PROBLEMİ VAR”

Kişi başı milli gelir açısından Akçakoca’da sıkıntı olmadığını “yönetenler açısından problem olduğunu” kaydeden Kaya, fındıkçılık, turizm, balıkçılık, sanayi ve tesi açısından yeterli donanıma sahip ilçenin “yönetimsel hatalar” yüzünden iyi idare edilemediğinden sıkıntılar

yaşandığını belirterek :“Akçakoca’da girdiler var ancak para yönetilemiyor. Bu bir yönetim problemidir.O yüzden iyi bir istişare ve görüşme sonunda oluşturacağımız yeni yönetimle kente değer katacağız.Gelişmeyi tetikleyeceğiz.Akçakoca buna müsait. Akçakocalı buna layık.CHP İlçe Başkanlığı adaylığı sürecinde yüreğimiz ve telefonum tüm CHP’li arkadaşlarımıza sonuna kadar açıktır buna emin olun” dedi.

Erol TAYHAN(Düzce Merkez TV)

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.