Reklamı Geç
Bugün 07 Nisan 2020 Salı
Dider, Gazeteciler Cemiyeti’nde...
DİDER, GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE...
 Dider, Gazeteciler Cemiyeti’nde...
Oy : 1-Puan : 2
+ -

Düzce İşçileri Dayanışma Derneği (DİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Mıhçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Esin tınaz ve Seda Can’la birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Merkez Tv Düzce Temsilcisi Erol Tayhan’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

DİDER Başkanı Mıhçı, hedeflerinin karşılıksız yetim muhtaç ve kimsesizlerin imdadına yetişmek olduğunu vurgulayarak Delta-Alfa Genel Müdürü Volkan Özer başta olmak üzere fabrika yönetiminin kendilerine büyük bir sinerji verdiklerini belirterek “onların güveni ve karşılıksız destekleri sayesinde kimsesizlere derman olmanın hazzını yaşıyoruz” dedi.

Kurulduğu bir yıllık süre zarfında yapılan çalışmaları Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’la paylaşan DİDER Yöneticileri, medyanın desteği için de Cemiyet Başkanı Erol Tayhan’ın şahsında Düzce’deki tüm medya kuruluşlarına teşekkür ettiler.

TAYHAN : “DİDER DERDE DEVA”

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan’da,Düzce İşçileri Dayanışma Derneği’nin “örnek çalışmalarının diğer derneklere de rehber teşkil etmesi ” temennisinde bulunarak ; “Yardım için bu kadar heyecanlı kardeşlerimizin Düzce’de filizlenmiş olması umut vericidir. Sizlerin yaptığı özverili yardımları fedakar çalışmaları dinledikçe bu konuda bir çok habere tanık olduğum mağdur ve yardıma muhtaç kişiler için umudum ve ümidim kat kat daha arttı. Büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz. Dileğim diğer yardım kuruluşları da sizi örnek alarak çalışmalara devam ederler. Mağdurun mazlumun kimsesizin ızdırabını dindirmeniz size olan inancı daha da artıracaktır. DİDER yaşamalı yaşatılmalı, katkı sağlayan DELTA-ALFA yöneticilerini de gönülden kutluyorum. Başarınız daim olsun.Tebrik ve takdirlerimi sunuyorum” dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Erol Tayhan Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.