Bugün 06 Temmuz 2020 Pazartesi
Uğurlu İlköğretim Okulu İhtiyaçlari Atso Tarafindan Karşilandi
UĞURLU İLKÖĞRETİM OKULU İHTİYAÇLARI ATSO TARAFINDAN KARŞILANDI
 Uğurlu Ä°lkÖğretim Okulu Ä°htiyaÇlari Atso Tarafindan KarÅilandi
Oy : 0-Puan : 0
+ -

İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrası selden zarar gören Uğurlu İlköğretim Okulunun yapılan çevre düzenlemesi ve okul ihtiyaçları Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılandı.
 
Tespiti yapılan ihtiyaçlar kapsamında okulun bahçe sundurması, öğrenciler için kıyafet, oyuncak ve eğitim için gerekli olan spor malzemelerinin tamamı ATSO'sı tarafından Kaymakam Yasin Öztürk, Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz ilçe Milli eğitim Müdürü Ömer Ezer , İlçe Sağlık Müdürü Numan  Çabuk ve Odam Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet N. Pazvant “Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime büyük önem vermekteyiz. Zaman zaman ilçemizdeki okullarımızda tespit ettiğimiz eksiklerimizi, Odamızın gücü doğrultusunda tamamlamaya çalışmaktayız. Bu sene malum İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören Uğurlu İlköğretim okulumuzun eksiklerini tamamlamaya çalıştık.

Odamız üyesi Çınar Boru Profil A.Ş. ‘ nin de desteği ile okulumuzun sundurmasını ve selde kaybolan spor malzemelerinin tamamı Odamız tarafından karşılanarak öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim ve öğretim yılını tamamlayabilmeleri için elimizden geleni yapmaya çalıştık.

Ayrıca eğitim yardımları konusunda olsun diğer yardımlarda zaman zaman üyelerimizin desteğine ihtiyaç duyduğumuz vakitlerde desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım ” şeklinde konuştu.
Akabinde ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant tarafından öğrencilere ikramda bulunuldu.

 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.