Bugün 06 Temmuz 2020 Pazartesi
Yerel Basından Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret
Yerel Basından Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret
 Yerel Basından Yeni Emniyet MÜdÜrÜne Ziyaret
Oy : 0-Puan : 0
+ -

Akçakoca’nın yerel basın mensupları, İlçeye yeni atanan ve Pazartesi gününden itibaren mesaisine başlayan yeni Emniyet Müdürü Fatih Ünsal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular. 

Ziyarete ilçe basın camiasından Hüseyin Denizgez, Özdal Alas, Mustafa Karoğlu, Nejat Özdeş, Soner Şen ve Tuncay Top katılırken, bir saate yakın süren ziyarette, emniyet ve basın işbirliğinin önemi üzerine konuşuldu.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürü iken Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Fatih Ünsal, basın mensuplarına kendisini tanıtarak başladı konuşmasına. 

43 yaşında olduğunu ve Çorum’un Sungurlu ilçesi doğumlu olduğunu belirten Müdür Ünsal, 21 yıllık aktif meslek hayatının yanı sıra, polis koleji ve polis akademisi eğitimleri ile birlikte, 29 yıldır üniformayı sırtında taşıyan bir meslek görevlisi olduğunu söyledi.     

Sohbet sırasında yerel basın mensupları da hem kendilerini tanıttılar hem de Akçakoca ile ilgili gördükleri sorun ve temennilerini Emniyet Müdür Ünsal ile paylaştılar. 

Meslek itibariyle aynı ortamlarda sık sık bulunan polis ve haberci işbirliğinin önemine vurgu yapılan sohbette, karşılıklı işbirliği anlayışı ve birçok konuda ortak çalışmanın geliştirilmesinin Akçakoca için taşıdığı öneme dikkat çekildi.

Verimli geçen ziyaretin ardından yeni Emniyet Müdür  Fatih Ünsal ve yerel basın mensupları birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Hüseyin Denizgez Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
PAKMAYA
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2020 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.