Bugün 19 Ekim 2019 Cumartesi
Balıkesir Valisi Yazıcı’nın Mutlu Günü
Bürokratlar Bu Düğünde Buluştu
 Balıkesir Valisi Yazıcı’nın Mutlu GÜnÜ
Oy : 13-Puan : 42
+ -
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’nın oğlu Oğuzhan Yazıcı görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Ankara’dan eski bürokratların yoğun ilgi gösterdikleri düğüne Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı başta olmak üzere Balıkesir ve Düzce protokolünün önemli isimleri de katılım sağladı.

Düzceli Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, oğlu Oğuzhan Yazıcı’yı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.
Hanife -Ersin Yazıcı çiftinin oğulları Oğuzhan Yazıcı ile Fatma-merhum Nazır Turan’ın kızları Armağan Turan görkemli bir düğünle dünya evine girdi.
TÜRKİYE’NİN BİR ÇOK İLİNDEN BÜROKRAT DÜĞÜNDEYDİ.
Düzce’de D-100 kenarında bulunan bir otelde (Pelemir Otel’de) gerçekleştirilen düğüne Düzce protokolünün yanı sıra Ankara’dan ve özellikle Vali Yazıcı’nın nın şu an görev yaptığı Balıkesir’le daha önce görev yaptığı Rize başta olmak üzere ülkemizin bir çok ilinden gelen vali ve bürokratların katılımı ile tam bir şölen havasında gerçekleşti.
ESKİ BAKANLAR VE TBMM ESKİ BAŞKANI DA DÜĞÜNDE

Eski bürokratları buluşturan düğüne son dönem Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı İsmail Kahraman, Eski Adalet Bakanlarından Kenan İpek ile Eski İçişleri Bakanı Selami Altıokda hazır düğünde yer aldı.

Düzce protokolünden Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ile Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başta olmak üzere çok sayıda ilin vali ve emniyet müdürü de düğüne katılarak Balıkesir valisiErsin Yazıcı’yı bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.
Nikah sonunda genç çifte tavsiyelerde bulunan ve’ Ayağa basmak yok’ diyerek söze başlayan TBMM Eski Başkanı İsmail Kahraman, evlilik cüzdanının bir hakimiyet belgesi değil evliliğin bir belgesi olduğunu belirtti.

Havanın yağışlı olması nedeniyle son anda içeriye alınan nikah kıyımının ardından ‘Evlilik Cüzdanı’nı  Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı İsmail Kahraman, geline takdim ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi. Nikahın ardından ilk danslarını yapan çiftin mutlulukları yüzlerinden okunurken gece düğün pastasının kesimi ve ardından gerçekleşen takı merasimi ile son buldu.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Engin Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.