Reklamı Geç
DÜZPAŞ
Bugün 21 Eylül 2019 Cumartesi
Türsab’ın Bölge İftarları İlgi Gördü
TÜRSAB Bölge Temsil Kurulu (BTK) Başk.Güner, iftarda projeler ve hedefler konusunda bilgi verdi.
 TÜrsab’ın BÖlge Ä°ftarları Ä°lgi GÖrdÜ
Oy : 0-Puan : 0
+ -
*TÜRSAB BTK, Bolu, Düzce, Zonguldak ve Bartın’da düzenlediği iftarda bölgelerin turizm potansiyelinin geliştirilmesi konuları üzerinde istişarelerde bulunuldu.
Türsab Bolu’da…
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu (BTK) Bolu’da seyahat ecentaları ile iftarda biraraya geldi. İftarda Bolu’nun turizmde  geldiği nokta ile turizmden daha fazla pay alması konusu üzerinde duruldu. BTK Başkanı Ercan Güner “Büyük bir turizm potansiyeline sahip olan Bolu bu imkandan yeterli derecede yararlanamıyor. Bunun alt yapı çalışmasını bir an önce yapmak zorundayız” dedi.
TÜRSAB’ın yeni uygulamaya koyduğu Bölge Temsil Kurulları (BTK) çalışmalarına başladı.
Merkezi Bolu’da bulunan Düzce, Zonguldak, Bartın, Karabük ve Kastamonu illerinin bağlı olduğu Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu (BTK) Bolu’da görev yapan acentalarla iftarda biraraya gelerek Bolu turizminin geleceği konusunda istişarede bulundular.
 BTK Başkanı Ercan Güner,  katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada 2019 yılında Türkiye’de hedeflenen 50 milyar dolar gelir ile 50 milyon turistten Bolu’nun en iyi şekilde yararlanabilmesi için gerekli her türlü şartların yerine getirilmesi için çaba sarf edilmesi gerektiğini vurguladı:
BTK Başkanı Güner:“Bolu’da olan turizm potansiyelinin daha aktif hale getirilmesi gerekir. Bizler TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu (BTK) olarak elimizden gelen her türlü gayretin içinde olacağız” dedi.
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’te TÜRSAB’ın Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığının merkezinin Bolu’da olmasının iyi değerlendirilmesi gerektiğini dile getirerek “Hep birlikte dayanışma içinde Bolu’nun turizmden elde ettiği katma değerin artırılması için çaba göstereceğiz” dedi:
TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu (BTK) Başkan Yardımcısı Cengiz Çavuşoğlu’da Bolu’da olan bu turizm potansiyelinin daha aktif hale getirilmesi  yönünde bir takım projelerin geliştirilmesi gerektiğini söyledi.
TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu tarafından verilen iftar programına Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdür Yard. Fazıl Özkeserve   Bolu’da bulunan TÜRSAB Üyesi Acenta yetkilileri katıldı. İftar sonrası gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren toplantıda Bolu’nun turizmden elde edeceği katma değerin artırılması için gerekli projeler istişarede bulunuldu.
TÜRSAB’IN “DÜZCE İFTARI” BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.

Düzce’de  Turan Otel’de düzenlenen iftar yemeğine Düzce Vali Yardımcısı Ali Muhittin Varol, 65. Hükümet Bilim Sanayii Teknoloji Bakanı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,TÜRSAB Batı Karadeniz BTK Başkanı Ercan Güner, Başkan yardımcısı Cengiz Çavuşoğlu, Nazmi Uçar,  Kültür  ve Turizm İl Müdürü Resul Taştan, Tarım İl Müdürü Necdet Çiçek, Kalkınma Ajans Müdürü İbrahim Pehlivan, TSO Başkan Yardımcıları Özkan Çakır ve Ümit Ülgen, TSO Meclis Üyesi Hasan Arslan,Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan   ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı, Merkez Tv Bölge Koordinatörü ve Program Yapımcısı Erol Tayhan,  DGC Genel Sekreteri (Düzce Kent Dergisi sahibi) Cihat Tutkun başta olmak üzere bir gurup yerel gazeteci ile Düzce’de Türsab'a bağlı faaliyet gösteren acentalar da iftar programında hazır bulundu.

Düzce’deki  iftar  programında iftar sonrası Düzce ilinin turizm alanındaki gelişimiyle ilgili istişarelerde bulunululdu. 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Engin Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.