Bugün 22 Nisan 2019 Pazartesi
“ Hayalimiz Öğretmenlerimiz ”
Düzce’de faaliyetine devam eden “Hayalimiz Anaokulu” 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde farklı bir etkinlikle öğretmenlere olan sevgi ve fedakarlıklarını ön plana çıkaran bir etkinliğe imza attılar.
 “ Hayalimiz Öğretmenlerimiz ”
Oy : 8-Puan : 19
+ -
VELİLERDEN ÖĞRETMENLERE BÜYÜK JEST
Hayalimiz Anaokulu’nde öğrenci  velileri Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri onurlandıran bir etkinlikle takdir topladılar. Bugüne kadar öğretmenlerin yaptıkları eğitim ve etkinlikleri veliler üstlenerek hem öğretmenleri unutmadıklarını ifade ettiler hem “biz öğretmenleri çok iyi anlıyoruz, onların dert ve dileklerine ortak oluyoruz” mesajı verdiler.Bir ders saati gerçekleşen etkinlikte veliler, bugüne kadar öğretmenlerin üstlendikleri oyun faaliyeti ve hikaye saati gibi etkinliklerle öğretmenleri dinlendirdiler. Veliler bu süre dahilinde öğrencilerle veliler bizzat ilgilendi.
DUYGULAR PANODA YANSIDI
Öğrencilerin öğretmenleriyle ilgili duygu ve düşüncelerini panoda da sergileyen veliler, öğrencilerin öğretmenleri anlatan ifadelerin yer aldığı söz ve cümlelerle panoda yansıttılar.
“Veli-Öğrenci ve Öğretmen Dayanışması”nın yer aldığı prgram çay ve pasta ikramıyla sona erdi.Hayalimiz Anaokulu Kurucusu Fatma BAKAN’ın ve öğretmenlerinde hazır bulunduğu etkinlikte öğrencilerin bugüne kadar öğretmenlerin yaptığı fedakarlıkları velilerin sergilemesi “öğretmen ve annenin birbirinden ayrılamayacak bir değer” olduğu mesajı vermesinin yanında öğrencilerin “öğretmenlerinin her zaman değerinin bilinmesi gerektiği” de ayrıca geleceğin büyükleri çocukların sevgi ve fedakarlıkları yaşayan öğretmenlerin velilerin öğretmenleri  daha da anlaması, sevgi ve saygının karşılıklı olmasının eğitimde yeri ve etkisi vurgulanmış oldu.Objektif Ailesi olarak bizlerde fedakarlık timsali öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden kutluyoruz.)
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.