Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Gölyaka'nın Çehresi Değişiyor.
Belediye Başkanı Bekir AKBULUT, bu yılki asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen başkanımız vatandaşlarımız çok sabretti artık karşılığını alma vakti geldi dedi. AKBULUT “ Turizm açısından çok değerli doğal güzelliklere sahip olan ilçemizin Düzce denince ilk akla gelen ilçesi yapmak için uğraş veriyoruz.
 GÖlyaka'nın Çehresi  DeğiÅiyor.
Oy : 9-Puan : 25
+ -

Marka isim haline gelmek istiyoruz bunun için de koltuğa oturduğumuz günden beri çok çalışıyoruz. Şimdiye kadar yapılan yatırımların çoğunluğu alt yapı çalışmalarıydı. İlçemiz için büyük bir eksiklik olan doğalgaz, su sıkıntıları giderildi. Tüm çalışmalar sonlandırıldı. Vatandaşların ev bağlantıları yapılmakta şu an. Prestij Caddesi olarak projesini hazırladığımız Cumhuriyet Caddesinde elektrik hatları yer altına alınarak görsel kirlilik ortadan kaldırıldı. Doğalgazın gelmesiyle 2 senedir havamızda inanılmaz bir temizlik söz konusu. İlçemizde artık kış aylarında kömürden kaynaklanan siyah is görülmüyor, kömür kokusu hissedilmiyor. Temiz hava soluyoruz hamd olsun. Tüm alt yapı çalışmalarımız yapılırken yollarımız çok bozuldu. Çukurlar, çamurlar oluştu. Bu sıkıntıları Ak Masa ekibiyle koordineli olarak çözüme kavuşturduk, kavuşturmaya çabalıyoruz. Gölyaka halkına sabır ve hoşgörüleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şunu belirtmek isterim bu sıkıntılar geçicidir. Her şeyi sırasıyla yapmak amacımız. Yaptığımız yatırımları yapıp bozmamak için hepsini bir kere de yapıp daha sonra ilçe halkıyla sefasını sürmek en büyük hayalim. Çünkü Gölyaka bunu hak ediyor.


Çok acılar çektik depremlerle yıkıldık ama şimdi ayağa kalkıyoruz. Bunu da hep birlikte yapacağız.Ana yolların asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Artık sıra kaldırımlarda. Yollarımızı biraz daralttık kaldırımlarımızı genişlettik ki daha modern bir görüntü olsun. Kaldırımlar tamamlandıktan sonra aydınlatma çalışmaları da tamamlanacak. Prestij Caddemiz tamamlanmış olacak. Yatırımlarımız bu kadar değil elbette. Tamamlanmış ya da çizim aşamasında olan birçok projemiz var. İlkbaharın gelişiyle bu projelerimiz için çalışacağız. Asfaltlama çalışmalarına da havaların düzelmesiyle birlikte yeniden başlanacak ve tüm ilçe tamamlanacak.” dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.