Reklamı Geç
RAMAZAN BAYRAMI
Bugün 21 Haziran 2019 Cuma
Muhtar Çitayi Yükseltti...
Seçim takvimi yaklaştıkça siyasete girecek kişiler ile hizmet yarışına girecek olanlar birer birer belli olmaya başladı . Gümüşova Muhtarlar derneği başkanı ve Dereköy muhtarı Arif USTA iL Genel meclisi aday olduğunu her fırsatta dile getiriyor .
 Muhtar Çitayi YÜkseltti...
Oy : 6-Puan : 21
+ -

Gümüşova Muhtarlar Derneği başkanı ve Dereköy Muhtarı Arif Usta 2019 yılın da yapılacak olan yerel seçimler de, Düzce İl Genel Meclisi üyeliği için aday olmak için kolları sıvadı ve kulis çalışmalarına başladı .

Gümüşova Muhtarlar Derneği başkanı ve Dereköy Muhtarı Arif Usta 2019 yılın da yapılacak olan yerel seçimler de, Düzce İl Genel Meclisi üyeliği için aday olacağını belirtti.

 Usta , ''Bilindiği üzere 3 dönemdir Gümüşova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Dereköy muhtarıyım. Gümüşova köylerindeki Köy muhtarlarımızın’da isteği ile 2019 yılın da yapılacak olan yerel seçimlerde Düzce İl Genel Meclisi üyeliğine Aday Adayı oldugumu açık açık söylüyorum ve hizmetlerime il genel meclisi olarak devam edeceğim tabiki bu iş ilk önce YÜCE YARADANIMIZ NASİP ederse ve halkımız teveccüh gösterir ise Hizmetlerim dereköy muhtarı olarak köyüm dereköy için oluyordu il genel meclisi olarak Gümüşova merkez ve 18 tane köy için olacak İl Genel Meclisi üyesi olarak hizmet etmek istiyorum.

 Gümüşova halkımızın aday adayi oldugumu bilmesini ben degil biz anlayışı ile bu yola ciktığımı belirtmek istiyorum Ya Bismillah dedim halkimizin bana teveccühü olursa Gümüşova ilçesine kalıcı gözle görülür hizmet için İl Genel meclisi Üyeliğine talibim Allah hepimizin yardımcısı olsun dedi.

 
Haber : Yavuz ÇAKAR   (OBJEKTİF AJANS)
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.