Bugün 22 Nisan 2019 Pazartesi
Sedaş’tan Kesintiler
Sedaş'tan Kış Bakımı Çalışmaları başladığı yönünde bilgilendirme yapıldı . SEDAŞ (Sakarya Elektirik Dağıtım A.ş) yaz ayı bitimine sayılı günler kalması kış ayına hazırlık için elektirik dağıtım telleri ve trofaların bakıma alması nedeni ile Düzce İi Genelinde elektirik kesintisine gidileceğini basın yolu ile bir ilan yayınladı.
 SedaŒtan Kesintiler
Oy : 12-Puan : 32
+ -

SEDAŞ’ın elektrik şebekesinde yapacağı yatırım ve bakım faaliyetleri için programlı çalışma saatleri yaklaşık olarak belirlenmiştir. Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi durumunda, sisteme kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınızı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketicilerimizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır. Bu hususların dikkate alınmasını önemle rica ederiz.
İleriki dönemlerde elektrik kesintisi yaşanmaması, hizmet kalitesinin artırılması hedeflenerek, şebekede yapılan yatırım ve bakım çalışmaları sırasında yüksek gerilim altında çalışılamayacağı için İş Güvenliği yasası gereği, güvenlik önlemi açısından planlı elektrik kesintisi yapılmaktadır şeklinde uyarılarda bulundu.
ELEKTRİKLERİN KESİLECEĞİ BÖLGELER DÜZCE MERKEZ CUMAYERİ GÜMÜŞOVA ÇİLİMLİ
Elektirik kesintilerinden etkilenecek olan işletmeler şöyle:
Elektrik kesintisine uğrayacak bölgeler
Kızılüzüm Köyü Topçular Mahallesi Arabacı Mahallesi Değirmenbaşı Köyü Güven Köyü Dağdibi Köyü derdin köyü çınardüzü köyü kaledibi köyü Kutlu Köyü Uğur Köyü düzce belediyesi su arıtma tesisi Gündoğdu ekzotermik Zeki kocaman Duman ait özel 
trofalar
İstiklal Mahallesi Beyköy Kültür Mahallesi Beyköy Cumhuriyet Mahallesi Ovapınar köyü
Çilimli Topçular Mahallesi'nde Nuh Beton akteks ile ait özel trofalar 
Söğütlü köyü ile Doruk ağaç özel trofalar.
Taşköprü Köyü İhsaniye Köyü yayakbaşı köyü D100 kenarı ile uçarlar İnşaat Nakliyat Lifan motosiklet Simetri Tank Oltan fındık Emine çakırgöz Mavera pressan Otomotiv düzkap ağaç Mamülleri Mehmet Fırat Çakıroğlu akaryakıt düzce su parkları ve eğlence merkezleri düzce dantel kopanaki erpet düzce Petrol görür Otomotiv görür çekyat Ali Rıza Yıldırım Koray Korkmaz Mahmut Özdemir Ufuk Tarım Hayvancılık şase şase imalatı Şahin Plastik TB sewtech Turkey otomotiv sanayi intem triko Albance tütün fibrobeton Aksu Brode Nuh Beton Özlem Tavukçuluk Seyit iplik Çapa Petrol Confetti Halı Sanayi Alka İnşaat cimaş burede Sanayi Gür ambalaj perçem Giyim Yunus market İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi tubest baca sistemleri Sambtex Delta Alfa Çorap Sanayi meksa ağaç Hüseyin Sağlam Çelebi kalıp şallılar Kağıt Özlem Tavukçuluk çokyaşar halat Lider Bey Petrol Hatice Türker ait özel trofalar.
 
Haber : Yavuz ÇAKAR (OBJEKTİF AJANS)
 
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Öne Çıkanlar
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.