Bugün 20 Temmuz 2019 Cumartesi
Minibüste Korku Ve Panik  yaşandi…
Düzce-Sarıdere Kemeryanı Çevre Kooperatifi’ne bağlı bir yolcu minibüsü D-100 Karayolu’nda otoban bağlantı köprüsü’nün altından geçerken kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından taşlı saldırıya uğradı.. Saldırıda araçta hafif hasar meydana geldi yaralanan yok..
 MinibÜste Korku Ve Panik  yaÅandi…
Oy : 6-Puan : 20
+ -
Otoban’ın Düzce Gölyaka gişelerinde yol yapım çalışmaları devam ederken, Otoban bağlantısını köprüsünün altından geçen bir minibüse Otoban Giriş köprüsü’nün üstünden atılan taşlar korku ve paniğe yol açtı.


Düzce- Sarıdere Kemeryanı Köprübaşı Ömer Efendi Köyleri’ne yolcu taşıyan “Sarıdere - Kemeryanı Çevre Kooperatifi”ne bağlı bir yolcu minibüsü’ne otoban bağlantı köprüsünün altından geçerken “kilit taş” atıldı. Atılan taşlarla minibüste büyük bir korku ve panik yaşandı.

Yolcu Minibüsünün sürücüsü İlhan Baş, olay sonrası sosyal paylaşım sitesinden açıklamada bulunarak olayı yapanlara karşı tepki gösterdi. “Taşı atanlar cana mal olabilirdi. Bir derdiniz varsa ben buradayım” dedi:
Araç sürücüsü sölerine şöyle devam etti arabanın ön camndan veya  arabanın üzerindeki cam sarruftan içeri girip insanları yaralayabilirdi hatta ALLAH korusun öldürebilirdi , benim hiç bir kişi ile kavga etmişliğim yok düşman sahibi değilim böyle birşeyi neden ve ne için yaptıklarını anlayamıyorum dedi
Olay sonrası sürücü İlhan Baş, Objektif Gazetesi ve Merkez Tv’ye açıklamada bulunarak yapan veya yaptıranların bir an evvel bulunmasını istiyorum dedi.

Haber : Yavuz ÇAKAR      (OBJEKTİF AJANS)
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Adsız20.08.2026-19:26:43 Adam resmen ölüme teşebbüs etmiş. En ağır ceza verilmeli bu şerefsizlere. Allah korumuş ilhan kardeşimizi.
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.