Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Düzce De Baş Pehlivan Recep Kara Oldu…
DÜZCE BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK 12.Sİ GERÇEKLEŞTİRİLEN DÜZCE YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİNDE RECEP KARA BAŞ PEHLİVAN OLDU.
 DÜzce De BaÅ Pehlivan  Recep Kara Oldu…
Oy : 23-Puan : 64
+ -
Düzce Belediyesi  tarafından  geleneksel  olarak 12.si  gerçekleştirilen Düzce Yağlı Pehlivan Güreşlerinde  Recep Kara  ile Serhat Balcı arasında yapılan final mücadelesini puanla kazanan Recep Kara Baş Pehlivan oldu. Düzce Belediyesi tarafından kalıcı konutlar bölgesinde yapılan Çolak İsmail Atay er meydanında düzenlenen 12. Yağlı Pehlivan Güreşleri kıran kırana mücadelelere sahne oldu. 32 Başpehlivanın katıldığı güreşlerde finale kalan Recep Kara, Serhat Balcı'yı puanla yenerek başpehlivan oldu.

Güreşlerin ardından Başpehlivan Recep Kara'ya kupasını Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay verdi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, "İyi bir mücadele oldu. Katılan tüm güreşçilerimize teşekkür ediyorum. Başpehlivanımız Recep Kara'yı kutluyorum" dedi. -

Düzce Belediyesinin düzenlediği geleneksel Yağlı Güreşlerde bu ağalık yarışında D Esmak makina- Faruk Esen, Cumayeri güreş ağası- Ali Baba ve Yıldız dizel otomotiv- İbrahim Özdemir Güreş Ağalığına talip oldular. Düzce Belediyesinin geleneksel olarak 12.sini düzenlediği  yağlı pehlivan  güreşlerinde açık artırma ile Güreş Ağalığı için çekişen 4 kişi için 75 Bin Liradan başlayan ağalık yarışında açık artırmada  150 TL. ile İbrahim Özdemir  güreş ağalığını aldı. Yapılan final mücadelesinin ardından dereceye giren güreşçilere madalyaları takıldı.
Haber-foto:Hüsnü OVALI
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.