Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Bolu’da Sonuç Değişmedi: 2-1
Türkiye'de yeni bir dönemin kapısını aralayan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri sonucunda komşu il Bolu'da yine "2 AK Parti, 1 CHP" dedi. Bolu’da Cumhur İttifakı yüzde 67,34 oy alırken, Millet İttifakı ise yüzde 30,31 oy aldı. Bolu’daki milletvekili dağılımında ise bir değişim olmadı. AK Parti iki adayını meclise gönderirken CHP’den bir milletvekili yeniden seçildi. Buna göre Bolu’yu Ankara’da 3 avukat temsil edecek.
 Bolu’da SonuÇ DeğiÅmedi:       2-1
Oy : 9-Puan : 28
+ -
Türkiye'de yeni bir dönemin kapısını aralayan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri sonucunda komşu il Bolu'da yine "2 AK Parti, 1 CHP" dedi.
 Bolu’da Cumhur İttifakı yüzde 67,34 oy alırken, Millet İttifakı ise yüzde 30,31 oy aldı. Bolu’daki milletvekili dağılımında ise bir değişim olmadı. AK Parti iki adayını meclise gönderirken CHP’den bir milletvekili yeniden seçildi. Buna göre Bolu’yu Ankara’da 3 avukat temsil edecek.
AK Parti'de Bolu’nun ilk kadın milletvekili olmak için 1 ayı aşkın süredir sahada çalışan Arzu Aydın ile iki dönemdir AK Parti Bolu milletvekili olarak mecliste bulunan Fehmi Küpçü meclise girmeye hak kazanırken, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da yeniden vekil seçilerek meclisteki koltuğunu korudu.  3 vekilin ortak noktası ise mesleklerinin avukat olması... 
    
  Haber : Yavuz ÇAKAR (Objektif Ajans)
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.