Reklamı Geç
düzce
Bugün 25 Mart 2019 Pazartesi
Yeni Turizm Müdürü Göreve Başladi
Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü’ne başarılar dileyen Düzce Turizm Tanıtım Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, yeni müdüre bir çanta dolusu dosya sundu. . Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan görevine başladı. Özcan Budak’ın valilik bünyesinde görevlendirilmesiyle birlikte yerine vekaleten atanan İsparta Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Resul Taştan’a “hayırlı olsun ziyaretleri” sürüyor.
 Yeni Turizm MÜdÜrÜ GÖreve BaÅladi
Oy : 9-Puan : 29
+ -
Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü’ne başarılar dileyen Düzce Turizm Tanıtım Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, yeni müdüre bir çanta dolusu dosya sundu. .
Düzce’ye yeni atanan Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan görevine başladı. Özcan Budak’ın valilik bünyesinde görevlendirilmesiyle birlikte yerine vekaleten atanan İsparta Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Resul Taştan’a “hayırlı olsun ziyaretleri” sürüyor.Düzce’nin yeni Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’a yönetim kurulu üyeleriyle birlikte “ hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, yeni müdür Taştan’a başarılar dileyerek başladığı konuşmasının ardından makama getirdiği bir çanta dolusu evrakı teslim ederek “ işte Düzce’nin 15 yıllık turizm raporu. Buyurun bakın okuyun anlarsınız. Fazla söze hacet yok işte Düzce’nin Turizm icraatı bu çantada saklı” diyerek dosyalarla dolu çantayı teslim etti:
Düzce Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan’da yaptığı kısa değerlendirmede, dosyayı aldığını ve inceleyeceğini belirterek “Düzce’yi daha iyi tanımaya çalışacağım. Yol açıcı ve yön açıcı olacağım. Herşeyi birlikte yapacağız” dedi.

                       Haber : Yavuz ÇAKAR        (Objektif Ajans)
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.