Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Ak Parti'nin Iftarina Bakan Faruk Özlü Katildi
AK Parti Düzce Teşkilatı verdiği iftarla Düzcelilerle bir araya geldi. Ancak sabah saatlerinden itibaren AK Parti arabalarının iftara davet ettiği Düzceliler iftar sofrasında yemeklerin yetmemesi ve iftar saatinde halen yemek dağıtımı yapılması nedeniyle iftarını açamadan geri dönmek zorunda kaldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Anıtpark meydanında iftar programı düzenlendi. İftara Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile Milletvekili adayları Fahri Çakır, Numan Çabuk ve vatandaşlar katıldı. İftar öncesi alana gelen Bakan Faruk özlü masaları teker teker gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte de orucunu açarak iftar yaptı.
 Ak Parti'nin Iftarina Bakan Faruk ÖzlÜ Katildi
Oy : 14-Puan : 33
+ -
AK Parti Düzce Teşkilatı verdiği iftarla Düzcelilerle bir araya geldi. Ancak sabah saatlerinden itibaren AK Parti arabalarının iftara davet ettiği Düzceliler iftar sofrasında yemeklerin yetmemesi ve iftar saatinde halen yemek dağıtımı yapılması nedeniyle iftarını açamadan geri dönmek zorunda kaldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından Anıtpark meydanında iftar programı düzenlendi. İftara Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Başkanı Hikmet Keskin, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile Milletvekili adayları Fahri Çakır, Numan Çabuk ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi alana gelen Bakan Faruk özlü masaları teker teker gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte de orucunu açarak iftar yaptı.

DÜZCELİLER AÇ KALDI TEPKİ BÜYÜK

Sabah saatlerinden itibaren Düzce sokaklarında AK Parti arabalarının iftar programı ile ilgili olarak vatandaşları davet etmesinin ardından iftar saati geldiğinde birçok masa iftarını alamadı. Bunun yanı sıra akşam ezanı okunurken de yemek dağıtımının devam etmesi birçok vatandaşı isyan ettirdi. Ezan okunmasına rağmen orucunu açamayan Düzceliler ise masada bulunan su ve ekmeklerle orucunu açarken, bazı vatandaşlar masalardan kalkarak oruçlarını açmak üzere evlerine gittiler.Haber : Yavuz ÇAKAR (Objektif Ajans )
Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.