Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Bedir: Sonuna Kadar Takipçisi Olacağiz
BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmada, savcılığın takipsizlik kararı bazı şüpheliler yönünden kaldırıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanı Engin Bedir, hak arayışlarına daha çok mücadele ile devam edeceklerini belirterek, “Bütün bilgi ve belgeleri toplayarak suçluları gün yüzüne çıkaracağız. Davanın sonuna kadar takipçisi olacağız.” dedi.
 Bedir: Sonuna Kadar TakipÇisi Olacağiz
Oy : 9-Puan : 28
+ -

Kahramanmaraş 2. Sulh Ceza Hakimliği, 2009 yılında meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 arkadaşının ölümüne ilişkin soruşturmada, savcılık tarafından verilen "kovuşturmaya yer olmadığına" dair kararı, bazı şüpheliler yönünden kaldırdı. Bu yeni gelişme üzerine yazılı bir açıklamada bulunan Büyük Birlik Partisi Düzce İl Başkanı Engin Bedir, “Yılmayacağız, yıkılmayacağız, yorulmayacağız” ifadesini kullandı.

Bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağız”
Bedir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kahramanmaraş’ta devam eden mahkemeyi ve savcılıklarda açılan tüm soruşturma dosyalarını ana dosyanın altında birleştirerek tek dosya üzerinde bütün bilgi ve belgeleri toplayarak suçluları gün yüzüne çıkaracağız. Yılmayacağız, yıkılmayacağız, yorulmayacağız ve hak arayışımızdan açılan ana dosyayla beraber daha çok mücadele edeceğiz. Bu suikast sürecinde kimin zerre miskal hatası, ihmali, kastı var ise hukuk önüne çıkartarak hesabının sorulması için gereken her şeyi yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Elbette şer odakları bu dosyada takipsizlik kararı varken nasıl boş durmadılarsa bugünden sonra ana dosya açıkken de boş durmayacaklardır. Bu dosya için zerre kadar mücadele etmemiş, dilleri dosya aydınlansın derken kalpleri aksine atanlara da hakkımızı helal etmediğimizi; 9 yıldır dahili ve harici tüm sabotajlara, fitnelere ve asılsız ithamlara rağmen alnımız ak başımız dik bir şekilde bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bu davanın sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyuna bir kere daha deklare ederiz.”dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.