Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Ak Parti Saha Çalişmalarina Başladi
AK PARTİ DÜZCE TEŞKİLATLARI, İL KONGRESİNE HAZIRLANIRKEN BİR YANDAN DA MAHALLE VE KÖYLERDE SAHA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.
  Ak Parti Saha ÇaliÅmalarina BaÅladi
Oy : 14-Puan : 42
+ -
AK Parti Düzce teşkilatları, İl Kongresine hazırlanırken bir yandan da mahalle ve köylerde saha çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan ziyaretlerde muhtarlara, vatandaşlara, Düzce siyasilerinin mektupları verilerek kongreye davet ediliyor.
31 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak olan il kongresinin heyecanını yaşayan AK Parti teşkilatları, sahadaki çalışmaları da aksatmıyor. İlçe Kongrelerinin bitmesinin ardından ilçe, belde ve il teşkilatlarında Seçim Koordinasyon Merkezleri kurularak tüm mahalle ve köylerde muhtarlar ve sandık başkanları ile istişarelerde bulunulmaya başlandı.
Düzce il ve Merkez İlçe teşkilatları 10 gruba ayrılarak Düzce’deki köy ve mahallelerde sahaya yeniden indi. İlçe teşkilatları da aynı çalışmaları ilçelerde yürütüyor.      
Çeşitli hediyelerle ziyaretlerde bulunan AK Parti teşkilat üyeleri, aynı zamanda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile İl Başkanı Hikmet Keskin’in tüm vatandaşlara 2001 yılından bu yana AK Partiye gösterdiği teveccühe yönelik teşekkür mektubu da verdi.
AK Parti teşkilat üyeleri, muhtarlar ve mahalle ve köylerdeki akil insanlara talep ve isteklerini de sorarak notlar alırken, AK Parti Düzce Teşkilat Başkanı Okan Acar, muhtarlık ziyaretinde teşekkür mektubu verirken vatandaşları kongreye davet etti
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.