Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Ak Parti İl Kongresi 31 Aralikta
AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI HİKMET KESKİN, AK PARTİ DÜZCE İL KONGRESİNİN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN KATILIMLARIYLA 31 ARALIK 2017 TARİHİNDE KALICI KONUTLAR SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİNİ AÇIKLADI.
 Ak Parti Ä°l Kongresi 31 Aralikta
Oy : 10-Puan : 30
+ -
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresinin 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 15.00’de Kalıcı Konutlar Spor Salonunda yapılacağını duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İl Kongresine katılacağını kaydeden Keskin, “ AK Parti’nin kuruluşu olan 2001 yılından itibaren millete hizmet aşkı ile yoluna devam ediyoruz. Millete hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile çıktığımız bu kutlu dava yolunda siyaset anlayışımız her daim vatandaşlarımız olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yapılmayanı yapan, görülmeyeni görünür hale getiren, sadece ülkemizde değil tüm dünyada mazlumların umudu olan AK Partimizde hiç durmadan, yorulmadan ve kendimizi yenileyerek en önemlisi de güçlenerek güçlü devlet, güçlü millet şiarımızdan hiç sapmadık.
2023-2053 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda atmamız gereken sağlam ve güçlü adımlardan biri olan 6. Olağan Kongremizi tazelenme ve yenilenme fırsatı olarak görüyoruz.  
2017’nin son gününde de aynı heyecan, coşku ve aşkla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle il kongremizi gerçekleştireceğiz.
İl kongremizle birlikte dün olduğu gibi yarın da el ele, omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde büyük Türkiye hedefine ulaşacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kongremizin Düzce’mize Partimize ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam” ifadelerinde bulundu.
Ayrıca AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, kongre günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kapalı Spor Salonun etrafında toplanacak olan vatandaşların rahatlıkla izleyebilecekleri dev bir ekran kurulacağını kendisini bekleyen Düzcelilere hitap ettikten sonra kongre salonuna teşrif edeceğini kaydetti.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.