Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
“mükkemele Uzanan Hizmet”
Çiçek Turizm Düzce Şubesi hizmete girdi. Düzce Şube Müdürlüğünü Bahadır Kıbrıs’ın yaptığı Çiçek Turizm’de “Mükemmele uzanan hizmeti ilke edindiklerini belirterek başladığı konuşmasında Umreye gidecek Umrecilere bilgilendirme semineri verildi.
 “mÜkkemele Uzanan Hizmet”
Oy : 15-Puan : 38
+ -

"ÇİÇEK TURİZM  DÜZCE’DE"
Seminerde Umrenin fazileti, Umreye hazırlık ve Umrecilerimize Umre ibadeti gibi konularda Bahadır Kıbrıs tarafından detaylı bilgiler verildi. Seminerde umrede ihramın nasıl giyildiği, uyulması gerekli yasaklar, ihramlıyken dikkat edilmesi gerekli kurallar gibi önemli detaylar umre adayları ile paylaşıldı

"UMRECİLER HEYECANLIYDI"
Umrecilerimizde görülen heyecan ve mutluluk gözlerinden okunuyordu. Umrecilere dış Ülkeye çıkacakları için Ülkemizi güzel temsil etmeleri tavsiyesinde bulunularak, Kabe'yi ilk kez görmenin heyecanı, Allah-u Resulü’nün doğduğu ve yaşadığı yerlerin görülmesi ve Kur'an'ın vahyinin geldiği yerlerde olmanın mutluluğunu yaşayacaklarını dile getiren eğitimci Bahadır Kıbrıs, bütün İslam Ülkelerinden gelen Müslüman kardeşlerimizle omuz omuza verip Kabe'de bir olmanın ve dua edecek olmalarının mutluluk verici olacağını hatırlattı.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Objektif Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.