Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Düzce Halk Sağlığı Müdürlüğü Yürüyüş Düzenledi
Düzce Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından Dünya Uyuşturucu İle Mücadele Günü dolayısıyla yürüyüş düzenledi.
 DÜzce Halk Sağlığı MÜdÜrlÜğÜ YÜrÜyÜŠDÜzenledi
Oy : 14-Puan : 38
+ -
Her yıl 26 Haziran tarihinde çeşitli etkinliklerle farkındalık oluşturulan Dünya Uyuşturucu İle Mücadele Günü’nde Düzce Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü bir program düzenledi. Düzce Belediyesi önünde tertip edilen yürüyüş ile başlayan program, Anıtpark Meydanı’nda düzenlenen törenle devam etti. Yürüyüşe Düzce Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
“Bu illetten kurtulmayı diliyorum”
Anıtpark Meydanı’nda günün halk ve önemine dair konuşmasını yapan İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Ali Rıza Akbay şunları söyledi:“Uyuşturucu ile mücadele konusunda Sayın Valimiz Zülkif Dağlı’nın başkanlığında her ay toplanmakta olan kurul kapsamında 2017 Ocak ayında alınan karar neticesinde bir yürüyüş planlanmıştı.

Bugün bu yürüyüşü gerçekleştirdik. Yoğun sıcaklara rağmen Düzce’mizin protokolüne, sivil toplum kuruluşlarına ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız uyuşturucu ile ilgili farkındalık oluşturmak. Sadece devletin sorunu değil tüm sivil toplum kuruluşlarının ve tüm vatandaşların ortak çalışması ile giderilecek bu sorun. Bu illetten kurtulmayı diliyorum.”
Tören, uyuşturucu ile mücadele alanında duyarlı ve etkin çalışmalar yürüten kişi ve kurumlara plaket verilmesi ile son buldu.

 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.