Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Tarım Konulu Sergi
Tarımla ilgili duyarlılığı geliştirmek ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel ilgiyi artırarak tarımla sanatı fotoğraf karelerinde buluşturmak amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının düzenlediği 8.Tarım ve İnsan konulu fotoğraf sergisinin açılışı,Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün organizasyonunda 05 Temmuz 2017 tarihinde Düzce Krempark Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 Tarım Konulu Sergi
Oy : 25-Puan : 70
+ -

Açılışını Düzce Vali Yardımcısı Hasan BAĞCI’nın yaptığı fotoğraf sergisine, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü V. Necdet ÇİÇEK, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK, Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar ÇENGEL, Şube ve İlçe Müdürleri, Basın Mensupları ve davetliler katıldı. Vali Yardımcısı Hasan BAĞCI konuşmasında “Tarımın önemini ortaya koymak için son derece önemli olan bu fotoğraf sergisinde emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü V. Necdet ÇİÇEK ise Bakanlığımızca geleneksel hale getirilen bu organizasyonla "Tarım ve İnsan" konulu fotoğraf yarışması düzenlenmektedir. Yarışma sonunda ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan eserler Türkiye'nin her ilinde sergilenmektedir. Bizde bugün açılışını yapacağımız ve üç gün boyunca açık kalacak sergimizde 60 adet fotoğraf sergilenecek olup, tüm halkımızı sergiye davet ediyorum." dedi.

Bu haber Editör Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Esra Şar20.07.2013-20:10:36 Bu tür sergileri önceden duyurmuş olmasaydınız gelirdik
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.