Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Sağlık İl Müdürü Özyörük Basınla Birarada
İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük, basınla tanışmak ve yakın ilişkiler kurmak amacıyla düzenlediği organizasyonda basın mensuplarını birer sağlık müfettişi ilan ederek, “Her türlü olaya bir kartal gibi bakan basınımızın desteğine büyük ihtiyaç duyuyoruz. Birlikte çalışma arzusundayız.” dedi. Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Op. Dr. İbrahim Özcan’ın da hazır bulunduğu kahvaltılı basın toplantısında Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan başta olmak üzere yerel ve yaygın gazete ve ajansların Düzce temsilcileri de toplantıda hazır bulundu.
 Sağlık İl MÜdÜrÜ ÖzyÖrÜk Basınla Birarada
Oy : 17-Puan : 47
+ -
30 Kasım 2016 tarihinde Konya Beyhekim Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaparken Düzce’ye İl Sağlık Müdürü olarak atanan Mustafa Özyörük, basınla tanışma ziyaretlerinin ardından düzenlenen kahvaltı organizasyonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basınla yakından ilişkiler kurarak Düzce’yi sağlık sektöründe parmakla gösterilecek bir il konumuna getirmeyi amaçladıklarını belirten Özyörük’e Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr.  İbrahim Özcan da eşlik etti.
“ÇABAMIZ DÜZCE’NİN ÖRNEK BİR İL OLMASI”
2017 yılının ilk 6 ayı itibariyle yapılan çalışmaları ve sonrasında yapılacak olan çalışmaların bir faaliyet raporunu hazırlayan İl Sağlık Müdürü Mustafa Özyörük,  organizasyona katılan basın mensuplarına “incelemeleri için” vermesinin ardından şöyle konuştu: “Düzce’nin ülkemizde örnek bir il olması için büyük gayret sarf ediyoruz. Sağlık bildiğiniz gibi en baş değerimiz. Sağlık olmadığı zaman hiçbir şeyin kıymeti yok. İlimize geldiğimiz zaman ilk işimiz ilimizin sağlık haritasını çıkartmak oldu. Ne gördüysek aynısını dokümante ettik ve ilgili karar organlarına ulaştırdık. Çözüm konusunda yaptığımız ilk işlerden biri parçalanmış hastanelerimizi Sayın Genel Sekreterimiz İbrahim Özcan’ın da katkılarıyla birleştirmek oldu. Diğer sağlık teşkilatının bütün organlarının rehabilitasyon işlerine başladık. Sağlık alanında Düzce’nin daha iyi bir potansiyele sahip olduğunu gördük. Bunun için gerekli yatırımları sağladık. İlçe hastanelerimizde kayıtlar hala deftere yapılmaktaydı otomasyona geçirdik. Hizmet binalarımızın daha iyi standartlara getirilmesi için yılsonuna kadar kendimize zaman verdik.”
“Basınımızın desteğine ihtiyacımız var”
Basına birlikte çalışmayı teklif eden Özyörük, “Bütün bu işleri yaparken vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden nasıl yararlanacağını bilmesi gerekiyor. Biz açıkçası her türlü olaya bir kartal gibi bakan basınımızın desteğine büyük ihtiyaç duyuyoruz. Birlikte çalışma arzusundayız. Çünkü toplumun sözü dili olan basının tüm kurumlarla en iyi iletişim içerisinde bulunması gerekiyor. Biz basınımızın tüm mensuplarını fahri bir sağlık müfettişi olarak görmek istiyoruz. Çünkü Düzce’de başardığımızı Türkiye’de başaracağız gibi bir inanca sahibiz. O nedenle teşkilat olarak sıfır hata ile çalışması gereken bir teşkilatız. Sağlıkta hata kesinlikle kabul edilemez. ”dedi.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
fatma şen20.07.2013-10:25:11 Örnek il yapma projesi siyasilerin işi müdür bey. Onu Akp yapsın iş onların işi. Siz işinize bakın.
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.