Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Bakan Başkanları Dinledi
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, ‪Çevre Bakanlığı yetkilileriyle Düzce merkez ve ilçe Belediye Başkanlarını bir araya getirdiği toplantıda Düzce'ye yapılacak projeleri konuştu. Toplantıda belediyelerin Çevre Bakanlığına bağlı olan İller Bankasından kullandıkları krediler ile talepler ele alındı.
 Bakan BaÅkanları Dinledi
Oy : 9-Puan : 22
+ -
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yeni bir Düzce zirvesine ev sahipliği yaptı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü başkanlığında düzenli olarak bakanlıkta bir araya gelen AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve merkez ve ilçe Belediye Başkanları Düzce’deki proje ve çalışmaların son durumunu ele aldı. Düzce il genelinde yapılacak olan yatırımların konuşulduğu toplantıya bu kez Çevre Bakanlığı yetkilileri katıldı.
Bakanlık yetkilileri ile belediye başkanlarının yüz yüze görüşerek talep ve sorunları iletmelerine fırsat sağlayan Özlü, devam eden çalışmalarda hangi aşamaya gelindiği hakkında brifing aldı. Belediyelerin yatırımların hayata geçmesi adına en çok başvurduğu Çevre Bakanlığına bağlı olan İller Bankasından alınan kredilerle ilgili başkanlar taleplerini iletti.
Bu haber Editör Kaynağından Editör Furkan UÇAR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.