Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Bakan Özlü, Sonucu Yorumladi:
Ak Parti referandum sonucunun açıklanmasının ardından Anıtpark’a akın etti.
 Bakan ÖzlÜ, Sonucu Yorumladi:
Oy : 19-Puan : 57
+ -
AK Parti, anayasa değişikliği paketi halkoylamasında Düzce’den aldığı yüzde 71 “evet” oyunun sevincini Anıtpark Meydanı’nda yaşadı. Kutlamada konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Düzce yeni bir destan yazdı. Bu başarı, Ankara’nın batısındaki illeri arasına baktığımızda Düzce Batı’nın birincisidir” dedi.
ANITPARK’TA COŞKU
Düzce’de yüzde 71 ile “evet” oyunun çıkması AK Partili siyasileri meydanlara döktü. Anayasa değişikliği paketinin halkoylamasından “evet” oyu ile geçmesinin ardından Düzce’de de coşku ile kutlandı. Oy sayma işleminin tamamlanmasının ardından Türk Bayrakları ve “evet” yazılı flamalarla Anıtpark Meydanı’na gelen vatandaşlar halk oylamasından çıkan “evet” sonucunu kutladı.
Havai fişek gösterisinin de yapıldığı kutlamaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir ve Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve ilçe belediye başkanları ile birlikte teşkilat üyeleri katıldı.
 “Düzce Batı’nın birincisidir”
Kutlamada konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, şimdiye kadar Düzce’de hiçbir siyasi partinin hiçbir seçim ortamında bile böle bir kalabalığı toplayamadığını belirtti. Özlü “Düzce yeni bir destan yazdı. Türkiye ortalamasının 20 puan üzerinde bir başarı elde etti. Bu başarı, Ankara’nın batısındaki illeri arasına baktığımızda Düzce Batı’nın birincisidir. Sizleri tebrik ediyorum. Bu başarıda emeği geçen teşkilat mensuplarımızı kutluyorum” diye konuştu.
 “Düzce Kale Olduğunu İspatladı”
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise şöyle konuştu: “Bizler bu kadroyla sizlerin huzuruna geldik, sizlerden oy istedik. Siz de verdiniz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de bizi yalnız bırakmadınız. Bu teşkilatlar her seferinde Türkiye’de hep ilk 10’un içinde oldu. Yine bu sefer Batı’da hiçbir il Düzce’yi geçemedi. Bizi mahcup etmediniz. Düzce yine yüzde 71 ile oyunu Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etti ve kale olduğunu ispat etti.” AK Partili Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fevai Arslan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de yaptıklar konuşmalarda halkoylamasında “evet” oyu veren de vermeyen de tüm vatandaşlara teşekkür etti. 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Seda KAŞKİR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.