Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Düzce’de Orman Üretim Sahalari Denetlendi
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2017 üretim programında yer alan Aksu, Samandere ve Asar Orman İşletme Şefliklerindeki üretim bölmelerini denetledi.
 DÜzce’de Orman Üretim Sahalari Denetlendi
Oy : 45-Puan : 153
+ -
Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2017 üretim programında yer alan Aksu, Samandere ve Asar Orman İşletme Şefliklerindeki üretim bölmeleri Bolu Orman Bölge Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk tarafından incelendi.
Aksu Orman İşletme Şefliği 71, 72, 73 nolu bölmelerde, Asar Orman İşletme Şefliği 49, 64, 65 nolu bölmelerde ve Samandere Orman İşletme Şefliği 32 nolu bölmede yapılan incelemelere Düzce Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız ve ilgili Orman İşletme Şefleri de katıldı.
İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Öztürk tarafından yapılan incelemelerde, üretilen odun ürünlerinin, yürürlükteki orman ürünleri ile ilgili standartlara uygun olarak boylanıp boylanmadığı kontrol edildi. Sınıf tomruk üretimini arttırmaya yönelik tedbirler anlatılarak kayın üretiminin vejatasyon mevsimi dışında gerçekleştirilmesinin önemi vurgulandı.
Üretim Bölmelerindeki incelemelerden sonra Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Muncurlu ve Beyköy depolarında da kontroller yapıldı. Depo memurlarına bölmelerden gelen orman emvallerinin düzgün sınıflandırılmasının kurum gelirini arttırmada büyük önem taşıdığı belirtildi. Ayrıca depo görevlilerinin uygulamada karşılaştıkları sorunlar dinlenerek çözüm yolları anlatıldı.
 
Bu haber Editör Kaynağından Editör Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.