Reklamı Geç
düzce
Bugün 27 Mart 2019 Çarşamba
Fahri Altınkayık Oğlunu Evlendirdi
Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık oğlunun mürüvvetiyle heyecanlı anlar yaşadı. Altınkayık ailesinin oğlu Fatih'le, Ustaoğlu ailesinin kızı Tuğçe, mutluluklarını düğünle taçlandırdılar..Tasavvuf musikisi eşliğinde yapılan düğünde şehitlerimiz için dua ve niyazda bulunuldu.
 Fahri Altınkayık Oğlunu Evlendirdi
Oy : 31-Puan : 85
+ -

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fahri Altınkayık'ın oğlu Maliye Bakanlığı'nda Maliye Müfettişi olarak görev yapan Fatih Altınkayık'la Ahmet -Işıl Ustaoğlu çiftinin kızları Şıralık Ortaokulu'nda Matematik Öğretmeni Tuğçe Ustaoğlu Altınkayık dünyaevine girdi.

15 Temmuz Darbe girişiminde hayatını kaybedenlerler ile Gaziantep'teki patlamada şehit olanların unutulmadığı düğün, Tasavvuf Musikisi eşliğinde okunan Kur'an-ı Kerim ve şehitlerimiz için getirelen dua ve niyazla daha da büyük değer kazandı.

           

Düzce Valisi Ali Fidan başta olmak üzere Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve  çok sayıda daire müdürünün de hazır bulunduğu düğünde Basın ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile  Altınkayık ve Ustaoğlu ailelerinin akraba ve yakınları da  hazır bulunarak genç çiftçilerin mutluluğunu paylaştı.

           

Her iki aile Döndü-Fahri Altınkayık ve Işıl-Ahmet Ustaoğlu çifti evlatlarının mürüvvetine tanıklık etmenin heyecanı ile bu mutlu anı kendileriyle paylaşan davetlilerle birbir ilgilenerek    teşekkür ettiler.

Türk Tasavvuf Musikisi eşliğinde yapılan düğünde 15 Temmuz darbe girişiminde ve Gaziantep'teki son  menfur saldırıda hayatını kaybedenler  dua ve fatiha okunarak bir anlamda şehitlerin de unutulmadığı hatırlatıldı.

Düğünle mutluluklarını birleştiren Tuğçe Ustaoğlu Altınkayık-Fatih Altınkayık genç çifti,  mutluluklarına şahitlik eden davetlilere teşekkür etme fırsatı da buldular.

            Objektif ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.. 

Bu haber Editör Kaynağından Editör Seda KAŞKİR Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
esra turan20.08.2025-16:22:04 genç çiftlere mutluluklar diliyorum. haberi sitenizde okudum altınkayık ve ustaoğlu ailelerini de kutluyorum.
1

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.