Bugün 20 Mayıs 2019 Pazartesi
Düzce’ye Kirmizi Plaka Geldi
TBMM Genel Kurulu’nda cumartesi günü hükümet programının açıklanmasının ardından Meclis komisyon başkan ve üyelerinin seçimi yapıldı. Milli Savunma Komisyon Başkanı ise AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü oldu.
 DÜzce’ye Kirmizi Plaka Geldi
Oy : 37-Puan : 104
+ -
 AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, Milli Savunma Komisyon Başkanı oldu. 1 Kasım seçimlerinde Milli Savunma Bakanı olması için kamuoyunda merak beklenen AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, Milli Savunma Komisyonu Başkanı olarak Düzce’ye kırmızı plakayı uzun aradan sonra yeniden getirdi. Yeni yasama yılında TBMM’de faaliyet gösterecek olan komisyonlar ve başkanları yapılan seçimle belirlendi.
AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’yü tebrik ederek, “ Düzce’mizde bakan ya da komisyon başkanı çıkması için yoğun bir talep vardı. Hemşehrilerimizin taleplerini de Genel Merkezimizde paylaşmıştık. Başbakanımız Düzce’yi ödüllendireceğini her fırsatta dile getirmişti ve bugün yapılan seçimlerde Milli Savunma Komisyonu Başkanı, Düzce Milletvekilimizi Dr. Faruk Özlü oldu. Milletvekilimizi tebrik ediyor. Düzce’mize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.
Böylelikle Özlü, Bakan gibi çalışacağı sözünü Komisyon Başkanlığı alarak yerine getirmiş olacak.   
Bu haber Editör Kaynağından Editör Kenan Nergiz Tarafından Yayınlandı.
Tüm Yorumlar
Şuan Kayıtlı Bir Yorum Bulunmamaktadır.İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Tüm Yorumlar

 
Arşiv
Anasayfa
Foto Galeri
Videolar
Köşe Yazarları
Hakkımızda
Reklamlar
Editör
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright © 2019 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.